Czym się zajmejmy?

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętymi usługami językowymi. Przede wszystkim zajmujemy się nauczaniem języków obcych stacjonarnie w naszej szkole w Namysłowie oraz online. W naszej kadrze znajdują się wybitni lektorzy języka angielskiego, hiszpańskiego, koreańskiego i polskiego dla obcokrajowców.

Ideal to jednak nie tylko nauka języków obcych. Z biegiem lat postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o tłumaczenia, organizację wycieczek do Hiszpanii a nawet o pośrednictwo w obrocie nieruchomościami w Hiszpanii.

Rozwój, komfort, efektywność

W nauczaniu naszą misją jest przełamywanie barier językowych i umożliwianie swobodnego wyrażania się w języku obcym. Bardzo ważna jest dla nas miła i komfortowa atmosfera przeprowadzanych zajęć, więc słowo „stres” jest, jako jedyne (!), wyjęte ze słownika podczas lekcji. Jesteśmy małą, rodzinną szkołą i uważamy, że to nasza duża zaleta. Znamy każdego ucznia, jego wymagania i potrzeby. Ilość miejsc w grupach jest ograniczona – grupy są maksymalnie 4-osobowe. Dajemy Ci więc gwarancję, że na każdych zajęciach będziesz miał okazję do wypowiedzi i współpracy z lektorem. Jeśli szukasz indywidualnego podejścia do nauki języka, Ideal jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Jako lektorzy gwarantujemy Ci maksymalną uwagę i skupienie oraz determinację w osiągnięciu celu. Nauczanie języków obcych jest naszą pasją i mamy nadzieję, że zainspirujemy Cię do rozwijania Twojej językowej ciekawości.

Ida

Ida jest jednym z założycieli firmy Ideal, lektorką i tłumaczką. Otrzymała tytuł magistra filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim i naucza angielskiego od 2016 roku. Od tego czasu udało jej się zdobyć duże doświadczenie w pracy z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzi również kursy języka angielskiego we wrocławskich firmach i międzynarodowych korporacjach. Wykonuje tłumaczenia pisemne i ustne z języka polskiego na angielski i z języka angielskiego na polski. Jest wielką fanką angielskiej gramatyki i kultury oraz Harry’ego Pottera. Interesują ją najnowsze trendy w nauczaniu języków obcych, zwłaszcza te, które przyspieszają i uatrakcyjniają proces nauki. Lubi pracować metodą opartą na częstych powtórkach. Brzmi jak lektor dla ciebie? Umów się na bezpłatne konsultacje u Idy 🙃

Alejandro

Alejandro, a raczej Álex, jest drugim założycielem Ideala. Álex z wykształcenia jest prawnikiem – otrzymał tytuł magistra prawa na Uniwersytecie im. Carlosa III w Madrycie. Nauczycielem języka hiszpańskiego został po prze przeprowadzce do Polski, ale obecnie nie wyobraża sobie pracować w innym zawodzie. Jak większość Hiszpanów jest bardzo otwarty i uwielbia kontakt ze swoimi uczniami. Lubicie nauczycieli, z którymi po lekcji możecie również pójść na kawę? Umówcie się na bezpłatne konsultacje u Alexa 😁 Z racji swojego wykształcenia, Álex gwarantuje najwyższą jakość tłumaczeń specjalistycznych, w tym prawniczych, z języka polskiego i angielskiego na hiszpański oraz z języka hiszpańskiego na polski i angielski. Alejandro prowadzi również obsługę prawną w obrocie nieruchomościami w Hiszpanii. Jako wielki pasjonat kultury, historii, geografii oraz podróży od lat organizuje także wycieczki do Hiszpanii lub pomaga w ich organizacji.

Rodrigo Dugenest Assiego

Rodrigo jest jedną z najweselszych osób, jakie Ideal widział! Lekcje z nim mijają nie wiadomo kiedy i uczniowie zawsze są zdziwieni, że to już koniec:) Oprócz fantastycznej, akceptującej atmosfery Rodrigo jest profesjonalistą z wykształceniem kierunkowym z nauczania języka hiszpańskiego jako obcego, które zdobył na Uniwersytecie w Barcelonie. Rodrigo mieszka obecnie w Polsce i próbuje uczyć się języka polskiego, który jak wiadomo jest językiem trudnym. Jest fanem pierogów i schabowego, ale do bigosu się jeszcze nie przekonał. Jeśli chcesz porozmawiać z native speakerem beż absolutnie żadnego stresu i mieć przy tym świetną zabawę, umów się na lekcję próbną online u Rodrigo:)

Anna Trzeciak

Ania Trzeciak pracuje z nami od początku powstania naszej szkoły w Namysłowie. Na co dzień zajmuje się obsługą sekretariatu szkoły i to właśnie z nią będziecie omawiać szczegóły dotyczące zajęć. Ania przez 11 lat mieszkała w Irlandii i biegle włada językiem angielskim, co z czasem postanowiła również wykorzystać w nauczaniu i obecnie, jako wykwalifikowana lektorka, prowadzi zajęcia z naszymi najmłodszymi studentami w wieku od trzech do sześciu lat.

Usługi

Dla firm

Ideal oferuje bogatą ofertę językową skierowaną do klientów firmowych. Prowadzimy kursy z Business English i Español de negocios, jak również kursy podnoszące ogólny poziom sprawności językowej. Dostosujemy się do Twoich wymagań w zakresie organizacji, grafiku i miejsca zajęć jak również i wybranej przez Państwo fachowej terminologii.

Przykłady umiejętności, które kursanci nabywają podczas zajęć:

przeprowadzenie rozmowy telefonicznej
prezentacja produktu